Apie naudą įvairių riešutų stiprumui

Riešutai vyrų potencijai padidinti

Potencijos klausimas kelia nerimą bet kuriam vyrui. Problemų atsiradimas šioje srityje labai paveikia gyvenimo kokybę apskritai. Norint juos pašalinti, būtina nustatyti to, kas nutiko, priežastį ir pagal ją veikti. Tačiau paprastose situacijose gali padėti įprasti maisto produktai. Pavyzdžiui, riešutai ir stiprumas jau seniai buvo tiriami kartu. Šį produktą galima laikyti kone čempionu pagal įvairių maistinių medžiagų, tokių kaip skaidulos, mineralai, vitaminai ir eteriniai aliejai, kiekiu. Riešutų teigiamo poveikio organizmui sąrašas taip pat labai platus. Riešutai bent jau padeda pakelti nuotaiką, o tai jau yra naudinga bet kurio žmogaus sveikatai.

Problemos su stiprumu ir riešutų įtaka

Daugiau nei septyniasdešimt milijonų porų visame pasaulyje susiduria su nevaisingumo problema, tai yra, beveik kas šešta šeima. Nors daugelis siekia išsiųsti moterį apžiūrai ir gydytis, maždaug trečdaliu atvejų pastojimas neįvyksta dėl vyro. Sumažėjęs vaisingumas paprastai siejamas su vienu iš trijų veiksnių:

  • Silpnas spermatozoidų judrumas;
  • Nepakankamas jų skaičius;
  • Formos ar dydžio nukrypimai.
Neigiami veiksniai gali sukelti vyrų potencijos problemų

Priežastys, kodėl tokie patologiniai pokyčiai atsiranda vyro organizme, vis dar nėra iki galo suprantamos. Dažniausiai jie apima aplinkos veiksnius, aplinkos taršą, taip pat žmogaus gyvenimo būdą. Potencijos problemos gali sukelti:

  • Rūkymas, alkoholis ir kiti blogi įpročiai;
  • Netinkama mityba;
  • Širdies patologija;
  • onkologiniai procesai;
  • Nutukimas;
  • Diabetas;
  • Steroidinių anabolikų vartojimas;
  • Psichologinės ir fizinės traumos.

Iki šiol atliekami tyrimai, kuriais siekiama ištirti polinesočiųjų riebalų rūgščių poveikį spermatozoidų vystymuisi ir brendimui. Atskirą vietą šiuo klausimu užima vadinamasis vitaminas F, nepakeičiama riebalų rūgštis. Šio elemento žmogaus organizmas negamina, todėl jį reikia vartoti iš kitų šaltinių. Gali būti:

  • Sėklos;
  • Augaliniai aliejai;
  • Žuvis;
  • Mėsa;
  • Riešutai.

Pastarosios naudingos ne tik riebalų rūgštims. Juose yra daug baltymų ir geležies, nepakeičiamų aminorūgščių, cinko, kalcio, kalio ir taninų. Produkte gausu vitaminų A, B, C, E ir PP, taip pat eterinių aliejų. Riešutai yra natūralūs afrodiziakai, todėl jie gali natūraliai padidinti ir pailginti lytinį potraukį.

Graikiniai riešutai

Kad ir kaip vyrai norėtų nustatyti vieną riešutų rūšį, kuri geriausiai veikia potencijos kokybę, iš tikrųjų kiekviena rūšis veikia organizmą savaip. Pavyzdžiui, graikiniuose riešutuose yra linolo rūgšties, kurios nauda buvo tiriama Kalifornijos universitete.

Svarbu!

Tyrimo metu mokslininkai stengėsi ne tik pagerinti spermatozoidų būklę, bet ir nedidinti vyrų kūno svorio. Riešutai yra labai kaloringas produktas.

Tyrimo metu tiriamieji suvartojo 75 g vaisių. Po trijų mėnesių mokslininkai ištyrė spermatozoidų būklę. Jie pastebėjo formos, gyvybingumo ir motorinės veiklos pagerėjimą. Tuo pačiu metu vyrų kūno masės indekse reikšmingų neigiamų pokyčių nebuvo.

Vyrui vartojant graikinius riešutus pagerėja spermatozoidų kokybė

Norint paveikti stiprumą, nebūtina valgyti šių grynų riešutų. Pavyzdžiui, galite juos derinti su medumi. Toks komponentas prisidės prie tinkamos lytinių hormonų sintezės. Ant trijų stiklinių nuluptų riešutų uždedama stiklinė šviežio medaus. Geriausia produktą laikyti stikliniame inde. Primygtinai reikalaujant, reikia valgyti po du šaukštus ryte ir vakare. Norint dar labiau padidinti šio metodo naudą, produktą galima nuplauti dviem stiklinėmis ožkos pieno. Būtina įsigyti kokybišką ir šviežią produktą. Nors nėra nieko geriau už šviežią pieną, jei dėl skysčio kyla abejonių, jis turi būti virinamas. Ir šaldytuve, ir be jo, virtas pienas išliks šviežias tris dienas.

Braziliški riešutai

Brazilijos riešutų sudėtyje ypač išsiskiria aminorūgštys argininas ir selenas. Pagal pastarųjų kiekį produktas yra vienas geriausių šaltinių. Seleno nauda atsiskleidžia šiais aspektais:

  • Tai padidina testosterono kiekį;
  • Tai teigiamai veikia spermatozoidų judrumą;
  • Žymiai padidina spermos kiekį ir kokybę;
  • Medžiaga yra prevencinė poveikio onkologiniams procesams prostatoje priemonė.

Argininas taip pat turi savo privalumų. Patekusi į žmogaus organizmą medžiaga išprovokuoja padidėjusį azoto oksido gamybą. Šis elementas plečiasi ir atpalaiduoja venas, todėl kraujas laisviau cirkuliuoja visame kūne ir taip pagerina potenciją. Kaip ir selenas, argininas taip pat padidina testosterono gamybą.

Didžiausią naudą duos nesūdyti, neskrudinti riešutai. Jų reikia labai nedaug – pakanka dviejų ar trijų per dieną. Didelėmis dozėmis selenas tampa toksiškas, jo vartojimas gali sukelti priešingą poveikį.

anakardžių riešutų

Anakardžių riešutai išsiskiria cinko kiekiu, kuris taip pat vaidina svarbų vaidmenį sprendžiant stiprumo klausimą. Tai taip pat gali turėti įtakos moterų vaisingumui. Remiantis tyrimais, šio elemento trūkumas, net ir trumpą laiką, jau neigiamai veikia testosterono ir pagaminamo spermos kiekį.

Tačiau anakardžių nauda neapsiriboja vien tik cinko atsargomis. Verta atkreipti dėmesį į:

  • Vitaminas K, kuris sumažina prostatos vėžio tikimybę;
  • Riešuto gebėjimas pašalinti gedimą, pridėti energijos;
  • Aminorūgšties arginino buvimas, kaip ir Brazilijos riešutuose.

Beveik bet kokį riešutą, įskaitant anakardžius, galima derinti su medumi. Jie taip pat valgomi kartu su įvairiais džiovintais vaisiais, tokiais kaip datulės ir džiovinti abrikosai. Obuolių ir bananų vaisių salotoms būtų naudinga pabarstyti šiuo natūraliu afrodiziaku. Poveikis bus dar geresnis, jei užpildysite grietine. Jei norite daržovių patiekalo, tuomet tiks morkos ar burokėliai. Riešutai puikiai papildo gyvūninius produktus, tokius kaip žuvis ir mėsa.

Anakardžiai padidina vyrų potenciją dėl didelio cinko ir arginino kiekio

Migdolų

Migdoluose gausu įvairiausių medžiagų, kurios teigiamai paveiks tiek vyrų, tiek moterų seksualinę sveikatą. Didelis baltymų kiekis, kuriame yra mažai sočiųjų riebalų, skatina testosterono gamybą. Lytinių hormonų sintezei įtakos turi ir magnis, kalis, kalcis ir vitaminas E.

Svarbu!

Migdoluose taip pat yra arginino.

Širdies ir kraujagyslių sistemos ligos yra vienas iš nevaisingumo vystymosi veiksnių. Šio tipo riešutuose esantys mononesotieji riebalai sumažina tokių patologijų tikimybę. Komponentai išsiskiria antioksidaciniu aktyvumu. Produktas skatina energijos gamybą dėl vario, mangano, baltymų ir vitamino B2. Jo vartojimas naudingas kaulų sveikatai.

Pasak Kinijos mitybos specialistų, seksualinio gyvenimo kokybė gerėja mažėjant pilvo dydžiui. Tyrimai parodė, kad vyrai, vartojantys migdolus du kartus per savaitę, sumažina svorio padidėjimo riziką. Taigi nedidelis kiekis tokių riešutų gali būti geras dietos papildymas.

Pekano riešutai ir pistacijos

Pekano riešutai gali pasigirti daugybe minėtų riešutų naudos sveikatai. Jame taip pat yra daug augalinės kilmės antioksidantų, panašių į esančius slyvose ir mėlynėse. Jei sistemingai vartosite tokio tipo produktus, sumažės mirties nuo daugelio sunkių ligų tikimybė.

Tuo pačiu metu pekano riešutuose yra daug beta-sitosterolio. Tai augalinės kilmės steroidinė medžiaga, kuri silpnina gerybinės prostatos hiperplazijos pasireiškimus. Be to, pekano riešutuose yra vitamino E, kuris gali sunaikinti prostatos vėžio ląsteles nepakenkdamas sveikiems audiniams.

Kasdienėje vyrų mityboje esančios pistacijos turi teigiamą poveikį erekcijos funkcijai

Pistacijos yra vieni dažniausiai vartojamų riešutų. Remiantis Turkijos tyrimais, erekcijai pagerinti ir proceso malonumui pagerinti pakanka saujos per dieną mėnesį. Taip yra daugiausia dėl arginino buvimo, tačiau pistacijose taip pat yra maistinių skaidulų, riebalų rūgščių, mineralų ir B grupės vitaminų.

Lazdyno riešutai ir žemės riešutai

Iš ankstesnių riešutų pavyzdžio aiškėja, kad tokie komponentai kaip selenas, cinkas, argininas ir vitaminas E rimtai veikia vyrų sveikatą. Visų jų yra lazdyno riešutuose. Tokio produkto nauda buvo tiriama Naujojoje Zelandijoje, kur vyrai tris mėnesius valgė du šaukštus.

Svarbu!

Lazdyno riešutuose yra lizino aminorūgščių, kurios gerina erekciją.

Dėl to buvo pastebėtas testosterono lygio padidėjimas, reprodukcinių organų pagerėjimas ir teigiamas poveikis kraujagyslių sistemai. Manoma, kad lazdyno riešutai atpalaiduoja arterijas, palaipsniui išvalo jas nuo cholesterolio apnašų ir gerina kraujotaką. Tai taip pat padeda padidinti sveikų riebalų suvartojimą.

Norint paveikti potenciją, pakanka suvalgyti dešimt žemės riešutų branduolių per dieną. Jame yra daug naudingų komponentų, tokių kaip linolo ir folio rūgštis, tačiau dėl to nesikaupia cholesterolis. Reguliarus žemės riešutų vartojimas prisideda prie emocinės žmogaus ištvermės, o tai vaidina svarbų vaidmenį vyrų galios klausimu.

Kedras ir Kindalas

Prieš pradėdami vartoti pušies riešutus, turėtumėte žinoti, kad tai yra kaloringiausias tokio tipo produktas. Tačiau naudingųjų omega-3 riebalų rūgščių kiekis juose taip pat labai didelis. Tuo pačiu metu kompozicijoje yra nepakeičiamų aminorūgščių, daug vitaminų ir kitų elementų. Vyrams didžiausią reikšmę turi vitaminas E ir cinkas, kurie yra kedro vaisių dalis. Jie normalizuoja testosterono gamybą, o kiti komponentai rūpinasi erekcijos funkcija ir kraujagyslių sienelių sveikata. Šis produktas pasižymi imunostimuliuojančiu ir priešuždegiminiu poveikiu, kuris teigiamai veikia prostatos adenomos ir prostatito gydymą.

Pušies riešutus galima valgyti grynus, arba juos galima pakeisti šaukšteliu kedro riešutų aliejaus. Yra tinktūros paruošimo receptas:

  • 30 g nuluptų riešutų užpilama 0, 5 l degtinės;
  • Riešutų mišinys infuzuojamas tris savaites tamsoje, karts nuo karto reikia pakratyti;
  • Paruoštas vaistas geriamas po 5 lašus, galima gerti užgeriant gurkšniu vandens;
  • Po dešimties dienų galite įlašinti dar penkis lašus, palaipsniui didinant kiekį iki 25;
  • Po to reikia mėnesio pertraukos.
Pušies riešutai normalizuoja testosterono gamybą ir turi gydomąjį poveikį sergant prostatitu

Mažai kas girdėjo apie makadamiją, ir tai nenuostabu. Anksčiau ši rūšis augo tik Australijoje. Tačiau dabar šį naudingą produktą galima rasti ir kitose šalyse. Jame yra visi naudingi komponentai, tokie kaip cinkas ir vitaminas E. Manoma, kad reguliarus kindal vartojimas padeda atkurti potenciją.

Muskatas

Muskato riešutas yra sėkla, auganti į medį panašiame lukšte. Tai yra šerdis, kurios ilgis yra maždaug trys centimetrai. Forma ovali, jaučiamas ryškus pikantiškai saldus kvapas. Kompozicija išsiskiria:

  • Vitaminai E, H, PP, A, B ir C;
  • Eteriniai aliejai;
  • pektinas ir krakmolas;
  • Cinkas, magnis, varis, geležis, jodas, kalcis ir siera.

Teigiamas poveikis potencijai yra susijęs su širdies ir kraujagyslių sistemos stimuliavimu. Muskatas taip pat stiprina centrinę nervų sistemą. Paprastai produktas padeda padidinti potenciją, jei problemas sukėlė:

  • nuotaikų kaita;
  • Psichologinis dėmesys nesėkmėms;
  • Emocinis pervargimas;
  • Lėtinio nuovargio sindromas;
  • Stresas ir konfliktai.

Vaistai gaminami iš muskato riešuto, įskaitant miltelius. Jis naudojamas psichogeninės impotencijos simptomams pašalinti. Dėl komponentų, tokių kaip miristicinas, safrolis ir elemicinas, produktas turi labai ryškų afrodiziako poveikį.

Kiti naudingi įrankiai

Džiovinti vaisiai užima atskirą vietą sprendžiant įtakos vyrų sveikatai. Tarp jų išsiskiria razinos. Jis pagamintas iš žalių arba juodųjų vynuogių, išlaikant daugybę svarbių komponentų. Visų pirma, produkte gausu angliavandenių, kurie puikiai pakeis nesveikus desertus. Jie padidina insulino kiekį kraujyje.

Razinos turi bendrų stiprinamųjų savybių dėl nikotino rūgšties, kalio ir daugelio fermentų. Jis turi platų poveikį nervų sistemai:

  • Mažos dozės prisideda prie atsparumo stresui ir gebėjimo atlaikyti emocinius sukrėtimus;
  • Razinos yra džiovinti vaisiai, naudingi potencijai, teigiamai veikiantys vyrų psichiką
  • Sumažėja neurotinių pokyčių, fobijų, psichozių ir depresijos išsivystymo tikimybė;
  • Pagerina miego kokybę;
  • Pašalinami psichogeninės erekcijos sutrikimo simptomai;
  • Lėtinis nuovargis dingo.

Razinos turi teigiamą poveikį daugeliui kitų organų sistemų. Tuo pačiu metu, skirtingai nei abejotinas Egipto riešutas, džiovintų vynuogių galite lengvai įsigyti beveik bet kurioje parduotuvėje. Tai pigiausias džiovintas vaisius, įtrauktas į potencijai naudingų produktų sąrašą.

Kontraindikacijos

Kad ir kaip riešutai atrodytų kaip panacėja nuo impotencijos, jūs negalite jų vartoti neribotais kiekiais. Riebalai žmonėms naudingi tik nedidelėmis dozėmis. Didelis kalorijų kiekis kartu su dideliu kiekiu riebalų rūgščių gali rimtai pakenkti sveikatai ir sukelti svorio padidėjimą.

Be to, kai kuriais atvejais vyrams draudžiama valgyti riešutus, netgi naudoti jų pagrindu pagamintus produktus. Kontraindikacijų sąrašas apima:

  • alerginis stomatitas;
  • psoriazė;
  • Egzema;
  • Diatezė;
  • Kraujo krešėjimo patologija;
  • Žarnyno ir kasos ligos;
  • Dilgėlinė.

Per didelis tokių produktų naudojimas netgi sukelia perdozavimo simptomus. Paprastai jie pasireiškia odos bėrimais ir galvos skausmais, taip pat galimas tonzilių uždegimas. Labai svarbu bet kokios rūšies riešutus valgyti mažais kiekiais, kurie beveik niekada neviršija vienos saujos per dieną. Tokiu atveju produktas bus tik naudingas ir neturės neigiamos įtakos figūros būklei.